BIPFriday, May 03, 2024
Zobacz Temat
... | Recenzje książek | Recenzje książek
Autor Oskar i pani Róża
Reegi
Użytkownik

Postów: 9
Miejscowość: Pelplin
Data rejestracji: 25.02.06
Dodane dnia 01.03.2006
Widzę że naprwdę tylko ja jestem obecny na tym forum. Ale co tam. Chcę polecić kolejną książkę "Oskar i pani Róża", autora nie pamiętam. Jest to dosyć cienka książka (mówię o grubości) ale ciekawa. Opowiada historię małego chłopca umierającego w szpitalu, którego odwiedza stara kobieta. Opisuje ostatnie dni życia chłopca, jego relacje z rodzicami, lekarzami a także z innymi pacjentami oraz jego stosunek do Boga. Interesująca książka i trochę nawet wzruszająca. Polecam wszystkim.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Oskar i pani Róża
EW
Super Administrator

Postów: 9
Data rejestracji: 20.10.05
Dodane dnia 01.03.2006
Nie przejmuj się, że tylko Ty piszesz. Może nasi uczniowie nie są tacy chętni do pisania o tym co czytają (jeżeli czytają). Swoją drogą nie przypominam sobie takiego aktywnego czytelnika z VF.smiley Może za mało mamy książek odpowiadających waszym gustom. Trzeba to przemyśleć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Oskar i pani Róża
Daga_
Użytkownik

Postów: 4
Data rejestracji: 16.08.07
Dodane dnia 28.09.2007
Książke czytałam 3 razy smileysmiley

Polecam ;]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Oskar i pani Róża
Sway
Użytkownik

Postów: 37
Data rejestracji: 13.09.07
Dodane dnia 02.10.2007
Ja niestety nie czytałam, ale po takiej recenzji chyba po nią sięgnę... Ale najpierw muszę skończyć "Drugi rodzaj ciszy". Całkiem fajna, o taka do podusi, ale niestety nic porywajacego... Dam znać, jak skończę... Pozdrawiam Reegi. Fajnie, że jesteśsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2005