BIPFriday, May 03, 2024
Zobacz Temat
... | Recenzje książek | Recenzje książek
Autor Egzorcyzmy Anneliese Michel
Reegi
Użytkownik

Postów: 9
Miejscowość: Pelplin
Data rejestracji: 25.02.06
Dodane dnia 03.04.2006
Dawno już nic nie polecałem, a że mi się nudzi to postanowiłem polecić książkę pt: "Egzorcyzmy Anneliese Michel". Na podstawie tej książki powstał film Egzorcyzmy Emily Rose. Książka jest dużo ciekawsza. Jest w niej opisana cała historia opętania. Jest wiele opisów egzorcyzmów itp. A co najważniejsze co przemawia za tą książką, jest ona napisana na faktach. Polecam, szczególnie tym którzy wątpią w istnienie Boga i szatana.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Egzorcyzmy Anneliese Michel
EW
Super Administrator

Postów: 9
Data rejestracji: 20.10.05
Dodane dnia 04.04.2006
Mam pytania: czy książki, które polecasz, są Twoje, czy wypożyczasz z biblioteki? Czy może pożyczasz od kogoś? A skąd wiesz co ciekawego czytać?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Egzorcyzmy Anneliese Michel
Reegi
Użytkownik

Postów: 9
Miejscowość: Pelplin
Data rejestracji: 25.02.06
Dodane dnia 05.04.2006
Większośćksiążek jest moja. Niektóre pożyczam, ale jeśli po przeczytaniu mi sięspodobają to je sobie kupuję (zakładając że mam akurat pieniądze smiley ). A co do tego skąd wiem co czytać. U mnie w akademiku dużo osób czyta książki, więc zawsze ktoś poda jakiś ciekawy tytuł.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Egzorcyzmy Anneliese Michel
Sway
Użytkownik

Postów: 37
Data rejestracji: 13.09.07
Dodane dnia 15.09.2007
Fajnie, że jeszcze ktoś czyta w ogóle... Ja też mogę polecić ciekawą książkę Paolo Coelho, a mianowicie "Czarownicę z Portobello". Najbardziej zaskoczyło mnie same zakończenie...
Cała książka poświęcona jest Atenie. Kim jest Atena? Sierotą porzuconą przez Cygankę w Transylwanii. Dzieckiem zabranym do Bejrutu przez rodziców adopcyjnych. Urzędniczką londyńskiego banku. Wziętą agentką nieruchomości w Dubaju. Kapłanką z Portobello Road.
O Atenie opowiadają osoby, które ją znały. Wśród nich jest dziennikarz badający mity o wampirach, aktorka teatralna, której Atena uwiodła narzeczonego, ksiądz, który ochrzcił jej syna, przybrana matka, były mąż i inni. Wspomnienia te po jej zniknięciu w tajemniczych okolicznościach spisuje zakochany w Atenie mężczyzna, który pragnie uchwycić prawdę o niej.
Polecam, ponieważ książka jest ciekawie napisana i napewno sprawi, że pomyślicie o niej trochę dłużej niż pięć minut....:)

Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2005