BIPTuesday, May 07, 2024
Zobacz Temat
... | Szkolne sprawy | Co "gryzie" ucznia
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Rubiczek
Użytkownik

Postów: 21
Miejscowość: Tczew
Data rejestracji: 13.08.06
Dodane dnia 30.10.2007
ale palących nauczycieli jest może z 7 a uczniów aż strach pomyśleć jeśli miała by być palarnia dla uczniów to chyba był by to cały hol. Palarni nie powinno być i nie będziesmiley Cala szkoła by śmierdziała jak by 30 osób naraz papierosa odpalilismileysmileysmiley


Moje GG:1151662 <Rubik-Dzidzia> smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
misia1989
Użytkownik

Postów: 20
Data rejestracji: 14.09.07
Dodane dnia 30.10.2007
Właśnie przyznaje racje Rubiczek To prawda uczniów jest bardzo dużo (chodzi mi tu o osoby palace) wiec takich palarni powinno byc z 10 ;p;p;p

Edytowane przez misia1989 dnia 30.10.2007
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Sweat
Użytkownik

Postów: 49
Miejscowość: TCZEW
Data rejestracji: 27.08.07
Dodane dnia 30.10.2007
Na dworzu powinna bycsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Owoc
Użytkownik

Postów: 21
Data rejestracji: 29.07.07
Dodane dnia 30.10.2007
smileysmiley He no wkoncu ktos mysli tak jak ja smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Rubiczek
Użytkownik

Postów: 21
Miejscowość: Tczew
Data rejestracji: 13.08.06
Dodane dnia 30.10.2007
Mi to w sumie nie przeszkadza ze Palarnia jest na Boiskusmileysmileysmiley Dla mnie to oni mogą sobie tam palić wole niech pala tam a nie w wc ze jak sie wchodzi to zlewu nie widacsmiley


Moje GG:1151662 <Rubik-Dzidzia> smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Bozena Zywiecka
Użytkownik

Postów: 4
Miejscowość: Tczew
Data rejestracji: 05.07.06
Dodane dnia 21.11.2007
Temat dotyczący palenia bardzo się rozwinął. postaram sie wyjaśnić kogo dotyczy zakaz i dlaczego.
Ustawa sejmowa z dnia 9 listopada 1995r. o ochronie zdrowia przed następstwami uzywania tytoniu i wyrobów tytaniowych(Dz.U. z dnia 30 stycznia 1996) mówi:
zabrania się palenia wyrobów tytoniowych poza pomieszczeniami wyodrębnionymi i odpowiednio przystosowanymi;
w szkołach i innych placówkach oświatowo-wychowawczych.

Jeżeli osoba nie jast pełnoletnia to nie ma prawa palić w jakimkolwiek miejscu.i w tym wypadku nie ma o czym dyskutować. Zadaniem szkoły jest uczyć i wychowywać. Program wychowawczy i profilaktyczny szkoły zakłada przeciwdziałanie uzależnieniom również nikotynizmem. Dlatego w naszej szkole obowiązuje zakaz palenia dla wszystkich uczniów, bez względu na to czy uczeń jest nieletni czy skonczył juz 18 lat. Stanowi o tym Statut szkoły, czyli nasze prawo.
Twierdzicie,że są szkoły, w których są palarnie dla uczniów i jest to jakaś atrakcja. Można przenieść sie do takiej szkoły.Wybór należy do Was i Waszych Rodziców
Jeżeli chcecie być uczniami naszej szkoły to należy przestrzegać naszego Statutu.
Na całym terenie naszej szkoły uczniów obowiązuje zakaz palenia.Moim zdaniem bardzo dobrze się stało, że macie możliwośc wypowiadania się na naszej stronie. w ten sposób napływają do nas pewne sygnały. okazuje się, że palenie stanowi teraz bardzo poważny problem i spróbujemy go rozwiąc. Mamy już pewne pomysły.
Może warto podjąć próbę i przestać palić ?! Życzę miłego dnia bez papierosa.


Bozena Zywiecka
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Sweat
Użytkownik

Postów: 49
Miejscowość: TCZEW
Data rejestracji: 27.08.07
Dodane dnia 21.11.2007
Rubiczek mi nie chodzi o to aby w szkole byla palarnia chyba logiczne ze nie:/
chodzi o to aby byla np. na boisku lub tam gdzie jest taki smietnik albo wyzej gdzie beczkasmileysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Sweat
Użytkownik

Postów: 49
Miejscowość: TCZEW
Data rejestracji: 27.08.07
Dodane dnia 21.11.2007
p.BozenaZywiecka a więc jeśli szkoła wychowuje, to nauczyciele palący dają mi przykład że w szkole moge sobie zapalićsmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Moim zdaniem palarnia pownna być.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Rubiczek
Użytkownik

Postów: 21
Miejscowość: Tczew
Data rejestracji: 13.08.06
Dodane dnia 21.11.2007
Michal--- Gdybym ja mogl wam zrobic Palarnie na Boisku albo Kolo Beczki to juz by tam bylasmiley Ja nie pale i mi bardzo przeszkadza jak wchodze do WC a tam 20 typa Palą sobiesmiley


Moje GG:1151662 <Rubik-Dzidzia> smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Owoc
Użytkownik

Postów: 21
Data rejestracji: 29.07.07
Dodane dnia 21.11.2007
michal----- ale nauczyciele sa pelnoletni to raz ,dwa pracuja i jak ty bedziesz sobie pracowal to chyba tez bedziesz wychodzil na papierosa to logiczne i watpie ze nauczyciele w wieku 16 lat czy tam 17 domagali sie w swoich szkolach palarni tak jak wy to robicie....smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Sweat
Użytkownik

Postów: 49
Miejscowość: TCZEW
Data rejestracji: 27.08.07
Dodane dnia 21.11.2007
Owoc po 1 mam 18lat a nie 16-17 jak ty to mmmówiszsmiley
a ja w ubikacjach nie palę wolę wyjść sobie na dwór
aha a na korytarzu nie śmierdzi fajkami dlatego że uczniowie palą tylko
ostatnio idę sobie do toalety a taka pani chyba ze sekretariatu w takiej szopiesmiley drzwi od palarni otwarte i kopcismileysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Owoc
Użytkownik

Postów: 21
Data rejestracji: 29.07.07
Dodane dnia 21.11.2007
No dobra ale sam fakt dla mnie to jest smieszne ze ktos sie domaga palarni w szkole... potem szkola bedzie miala opinie ze jest zrobiona palarnia dla palaczy i polowa gimnazjalistow przyjdzie do tej szkoly tylko dlatego ze jest palarnia w skzole i mozna na legalu w niej palic...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Rubiczek
Użytkownik

Postów: 21
Miejscowość: Tczew
Data rejestracji: 13.08.06
Dodane dnia 21.11.2007
Owocsmiley W sumie dobrze mówisz z tymi Gimnazjalistamismiley


Moje GG:1151662 <Rubik-Dzidzia> smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Krytyk
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 4
Data rejestracji: 13.04.07
Dodane dnia 22.11.2007
weźcie się lepiej za naukę zamiast walczyć z wiatrakami - potem nawet najprostszej matury nie potraficie zdać smiley. W szkole Żadnej nie było i nie będzie palarni - legalnej. My jakoś pięć lat sobie radziliśmy - straszono nas kamerami, policją...postraszyli i widać stosują to na Was.
Nauczyciele pracują na ten nałóg i tyle...zresztą jak muszą pracować z takimi rozwydrzonymi dzieciakami neostrady to dziwię się czasami, że nie jest dla nich pijalnia piwa otwarta w szkole smiley.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Sweat
Użytkownik

Postów: 49
Miejscowość: TCZEW
Data rejestracji: 27.08.07
Dodane dnia 22.11.2007
Krytyk lepiej nic nie pisz jak masz takie głupstwa wypisać i mnie tylko denerwowaćsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Sweat
Użytkownik

Postów: 49
Miejscowość: TCZEW
Data rejestracji: 27.08.07
Dodane dnia 22.11.2007
a z tymi maturami to ciesz się że ty zdałes. zajmuj się sobą a nie innymi osobamismiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Owoc
Użytkownik

Postów: 21
Data rejestracji: 29.07.07
Dodane dnia 22.11.2007
smiley ja zawsze mam racje smiley
joke ;p
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Krytyk
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 4
Data rejestracji: 13.04.07
Dodane dnia 24.11.2007
michal----- napisał/a:
a z tymi maturami to ciesz się że ty zdałes. zajmuj się sobą a nie innymi osobamismiley


ja w przeciwieństwie do Ciebie zdawałem starą maturę i fakt ciesze sie, że zdałem. Wy zdajecie teraz matury proste jak kij - tekst źródłowy podsunięty pod nos a nawet tak prostą sprawę spalacie. Żenada.
Chcecie walczyć o prawo do palenia papierosów w szkole, potem co będzie możliwość wypicia piwa przed lekcją?. Nie przesadzajcie - a to czy nauczyciele palą czy nie to nie Wasz interes - pamiętaj co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie ;].
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Owoc
Użytkownik

Postów: 21
Data rejestracji: 29.07.07
Dodane dnia 24.11.2007
smiley Brawo Krytyk smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: palacze na boisku-to "gryzie" nauczyciela
Owoc
Użytkownik

Postów: 21
Data rejestracji: 29.07.07
Dodane dnia 24.11.2007
A tak pozatym to ostatnio np rozmawialam z osobami palacymi i zapytalam czy gdyby wgl taka palarnia powstala to czy by chodzily do niej palic i odpowiedzialy ze nie !!! Bo to chyba logiczne ze kazdy nauczyciel moglby sobie tam wejsc i zobaczyc kto pali a na koniec roku wystawic zachowanie naganne za palenie smiley I co teraz powola szkoly ma miec zach.naganne ? ;/ teraz kazdy placze ze nie chca im palarni zrobic a jakby juz byla to tak naprawde polowa balaby sie tam wejsc ...smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2005