BIPWednesday, May 08, 2024
Zobacz Temat
... | Szkolne sprawy | Co "gryzie" ucznia
Autor Drazliwa sprawa palenia papierosow?
mlody
Użytkownik

Postów: 7
Miejscowość: Tczew
Data rejestracji: 26.11.06
Dodane dnia 11.11.2007
Cos trzeba bedzie z tym wkoncu zrobic?

Wybrac...

Edytowane przez mlody dnia 11.11.2007
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: A pro po palenia w szkole?
mlody
Użytkownik

Postów: 7
Miejscowość: Tczew
Data rejestracji: 26.11.06
Dodane dnia 11.11.2007
No wlasnie skoro sa takie z tym problemy to zastanowmy sie dlaczego i sprobujmy ten problem rozwiazac!
Po pierwsze uczniowie pala dlatego, bo chca pokazac ze sa dorosli, dorownac komus lub innym.
Po drugie to od rodzicow ktorzy pala najczesciej uczymy sie palic i to jest zle.
Po trzecie uczniowie pala bo chca sie pokazac ze maja styl, uwielbiaje ten dreszczyk kiedy nauczyciele ich przylapuja a im sie uda uciec.
Po czwarte nauczyciele tez pala, Pani Dyrektor tez pali wiec jaki daje to przyklad. Skoro nauczyciele maja palarnie i pala tam to dlaczegouczniowie jej nie moga miec.
Prawo powinno byc jednakowe dla Wszystkich i traktowac ich rowno. Skoro nauczyciele pala to ich tez trzeba straszyc straza miejska i mandatami bo Oni takze lamia te prawo bo pala w miejscu publicznym.
Po piate szkola ma wychowywac to jest jedno z ich zadan wiec z kogo maja brac przyklad z telewizji mysle ze na poczatku od Rodziny, szkoly.
Po szoste ludzie sa zbyt slabi zeby rzucic palenie bo to jest modne, bo wszyscy to robia wiec dlaczego nie ja-to takie glupie myslenie.

Na szczescie papierosy za 2-3 miesiace maja wiecej kosztowac, juz wyszla partia papierosow Jan 3 Sobieski, ktora ma cene na paczce 19,90 wiec co bedzie ze wszystkimi ktorzy pala marlboro chyba beda sie musieli zastanowic i zrobic cos wkoncu ze swoim zyciem!

Jest kilka sposobow na rzucenie palenia:
-silna wola ale kto ja teraz ma
-pokazanie zdjec i porownanie ich ze zdjeciem zdrowych pluc-zatrwazajacy widok
-zaproszenie ludzi ktorzy sa po operacjach i ktorzy teraz zaluja ze kiedykolwiek wzieli papierosa do ust
-rozmowa z psychologiem
-wybranie sie raz do szpitala i widok tych ludzi palacych po operacjach i trudnej walce z rakiem

Wiem nie chce Wam odbierac tej przyjemnosci zapalenia papierosa po kazdym posilku, na kazdej przerwie, gdy jest sie pod wielkim stresie lub przed sprawdzianem.



PAMIETAJCIE JEDNAK ZE NIGDY NIE JEST ZA POZNO, KAZDY MA SWOJE JEDNO ZYCIE NA ZIEMII I NIECH WYKORZYSTA SWOJA SZANSE.

JEST WIELE INNYCH ZAJEC, KTORE SPRAWIA ZE WTEDY ZROZUMIECIE ZE ZDROWIE JEST NAJWAZNIEJSZE.

pISZE TO NIE DLATEGO ZEBY WAS ZDOLOWAC OBRAZIC-NIE CHCE ZEBYSCIE NIE ZALOWALI SWOJEGO WYBORU.

JA KIEDYS WYBRALEM A TERAZ WALCZE Z RAKIEM PLUC I MODLE SIE DO BOGA ZEBY DAL MI SZANSE TO NAPRAWIC BO CHCIALBYM JESZCZE TROCHE POZYC NA TYM SWIECIE I CIESZYC SIE KAZDYM DNIEM.

Bo mam dopiero 22 lata...........
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
Rubiczek
Użytkownik

Postów: 21
Miejscowość: Tczew
Data rejestracji: 13.08.06
Dodane dnia 12.11.2007
JA KIEDYS WYBRALEM A TERAZ WALCZE Z RAKIEM PLUC I MODLE SIE DO BOGA ZEBY DAL MI SZANSE TO NAPRAWIC BO CHCIALBYM JESZCZE TROCHE POZYC NA TYM SWIECIE I CIESZYC SIE KAZDYM DNIEM. smileysmileysmileysmiley Wspolczojesmileysmiley


Moje GG:1151662 <Rubik-Dzidzia> smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
absolwentka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5
Miejscowość: Tczew
Data rejestracji: 26.10.07
Dodane dnia 13.11.2007
Co? Śmieszy mnie taka głupia paplanina, że młodzi ludzie palą, bo chcą zaszpanować, nie chcą być gorsi itd Ja nigdy nie myślałam w ten sposób. Pierwszego papierosa zapaliłam z ciekawości. Paliłam już w gimnazjum więc przychodząc do Polmo nie zaczęłam palić, bo tak robiły koleżanki, więc proszę nie pisać mi takich głupot.
A co do raka...Współczuję
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
Sweat
Użytkownik

Postów: 49
Miejscowość: TCZEW
Data rejestracji: 27.08.07
Dodane dnia 13.11.2007
mlody21 może w twoim przypadku tak jest że chcesz się popisać w moim to jest inaczej.
Nie plaę dlatego że chce się popisać tylko dlatego że kiedyś byłem głupi i zaczełem palić a teraz mam już nałóg i muszę zapalic dla siebie a nie dla kolegów.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
Sweat
Użytkownik

Postów: 49
Miejscowość: TCZEW
Data rejestracji: 27.08.07
Dodane dnia 13.11.2007
sorry paliłeś.
a z rakiem to życzę Ci abyś wygrał tę walkęsmiley
Nie załamuj się trzeba walczyć do samego końcasmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
sweet_flower_lol
Użytkownik

Postów: 2
Data rejestracji: 27.06.07
Dodane dnia 17.11.2007
Ja także palę! i to nie jest dlatego, żeby zaimponować innym uczniom! Palę bo wybrałam to! Może palenie nie jest dobra, ale mi pomaga w odstresowaniu się czy relaksowaniu się. APlę już rok! i myśle, że JEżELI NAUCZYCIELE MAJą SWOJą PALARNIę TO DLACZEGO UCZNIOWIE TEGO NIE MOGą MIEć! NAUCZYCIELE CO PRZERWE CHODZą DO SWOJEJ PALARNI A ZA TO UCZNIOWIE CHODZą NA BOISKO! Dlatego mam nadzieje, że przez te 3 lata co chodze do szkoły kiedyś takie coś sie pojawi! Równe zasady dla wszystkich!smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
nulinek
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: tczew
Data rejestracji: 03.05.06
Dodane dnia 21.11.2007
nigdy nie było równości dla wszystkich i uwazam, że uczniowie powinni znać swoje miejsce . W przyszłości zawsze bedzie ktoś kto będzie Ci czegoś zabraniał np. szew to co powiesz mu że ty masz takie same prawa jak on zobaczymy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
Sweat
Użytkownik

Postów: 49
Miejscowość: TCZEW
Data rejestracji: 27.08.07
Dodane dnia 22.11.2007
szef smiley

a ja już nie będę się wypowiadał bo będę się powtarzał
pozdrowienia dla wszystkich palaczy i nie palaczy smileysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
Natassja
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: tczew
Data rejestracji: 23.03.07
Dodane dnia 22.11.2007
Ja powiem jedno straszenie straza miejska nic nie da!!! W tym roku pierszo klasisci sa tak beszczelni ze szkoda mowic jezeli chodzi o palenie papierosow.... Ja nie toleruje palenia w toaletach i z tym trzeba cos zrobić ... Chodze juz 3 rok do tej szkoły i wiem ze nikt nic nie robi z paleniem w łazienkach a jest to bardzo nie przyjemne.... ja tez pale ale wciagu trzech lat nie zapaliłam ani razu w toalecie... bo mam szacunek do tych co nie pala... trzeba tepic palaczow w toaletach... a nauczyciela maja swoja palarnie to fakt i niech sobie maja... u nasz w szkole 3/4 uczniow jest niepelnoletnich wiec nie rozumiem tych gadek na temat palarni dla uczniów... to jest moje zdanie pozdr palaczsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
Sweat
Użytkownik

Postów: 49
Miejscowość: TCZEW
Data rejestracji: 27.08.07
Dodane dnia 24.11.2007
Co prawda to prawda na razie tylko widizałem Panią Duszyńską która kontroluję Toalety
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
Owoc
Użytkownik

Postów: 21
Data rejestracji: 29.07.07
Dodane dnia 25.11.2007
No i dobrze toeleta jest od czego innego a nie od palenia w niej ;/ pozatym wchodzac do wc chcac czy nie chcac i tak zawsze przesmiardniemy papierosami co nie kazdemu sie podoba ;]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
FOX
Użytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 27.10.07
Dodane dnia 27.11.2007
Myślę, że my wszyscy jeżeli będziemy chcieli coś zrobić z palenniem w toaletach to nam się uda. Każdy ma prawo wyrazic swój sprzeciw wobec tego co mu się nie podoba. Smród na korytarzach jest nie do zniesienia. Nie mamy prawa palić w toaletach i to jest fakt. Raz na zawsze o tym pamiętajmy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
FOX
Użytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 27.10.07
Dodane dnia 27.11.2007
Dość ględzenia przestańcie palić w toaletach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
oli-wcia
Użytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 18.06.08
Dodane dnia 24.08.2008
to jest coś okropnego, nie można nawet iść swobodnie do toalety, załatwić swojej potrzeby bo banda śmierdzących dziewczyn z papierochami okupuje Ci wszystkie kabiny. Dobra, ok. Palenie paleniem, skoro już muszą, to niech chociaż zachowają porządek w tych toaletach,a nie że gdzie pójdziesz tam pełno tytoniu, nawet na muszlach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Drazliwa sprawa palenia papierosow?
Owoc
Użytkownik

Postów: 21
Data rejestracji: 29.07.07
Dodane dnia 28.11.2008
i brawo dla Pani Duszyńskiej która kontroluje toalety smiley !!smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2005