Zakończenie roku szkolnego
Dodane przez admin dnia 23.06.2017
Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W deszczowy poranek 23 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2016/2017. Najpierw na sali gimnastycznej odbyła się część oficjalna z wręczeniem nagród i dyplomów. Potem obejrzeliśmy prezentacje przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Wreszcie w klasach uczniowie otrzymali z rąk wychowawców świadectwa – przepustkę do beztroskiego wypoczynku letniego.
I tego właśnie życzymy wszystkim uczniom, szczególnie, że wakacje zaczęły się wcześnie i potrwają aż do 3 września!
Dużo słońca i dużo radości!


Więcej informacji
Zdjęcia

Rozszerzona zawartość newsa


Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W deszczowy poranek 23 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2016/2017. Najpierw na sali gimnastycznej odbyła się część oficjalna z wręczeniem nagród i dyplomów.

Najlepsze wyniki osiągnęli Anita Bednarz (3e) oraz Dominik Smukała (3b), którzy otrzymali nagrody ufundowane przez posła na Sejm RP pana Kazimierza Smolińskiego.

Duża grupa uczniów otrzymała jednorazowe stypendia Dyrektora Szkoły. Byli to: Kinga Woźniak (1a), Wiktoria Gierszewska (1a), Izabela Drzewiecka (1b), Mariusz Krupiński (1c), Sandra Figińska (1c), Paulina Słomska (1d), Alicja Potulska (2a), Daria Manikowska (2b), Marta Tarnowska (3a), Szymon Kosedowski (3b) i Anita Bednarz (2e). Wychowawcy wręczyli ponadto nagrody najlepszym uczniom z poszczególnych klas.

Przy okazji zakończenia roku szkolnego wręczono też nagrody licznej grupie młodzieży za konkursy przedmiotowe oraz turnieje sportowe.

Podczas uroczystości pożegnaliśmy również – z wielkim żalem – panią Agnieszkę Deptulską i panią Joannę Jabłońską, które zmieniają miejsce pracy i rozstają się z naszą szkołą. Nie obyło się przy tym bez łez. Obydwu paniom życzymy wszystkiego dobrego.

Pożegnaliśmy także klasę 3e, kończącą szkołę. Absolwentom życzymy wszystkiego dobrego w dorosłym życiu, zgodnie z mottem uroczystości: Do mety przybywa się tylko po to, by wyruszyć dalej.

Potem obejrzeliśmy prezentacje przygotowane przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Anny Wojtaś . Podsumowywały one kończący się rok szkolny, a także zawierały życzenia na wakacje.

Po zakończeniu uroczystości w klasach uczniowie wreszcie otrzymali z rąk wychowawców świadectwa – przepustkę do beztroskiego wypoczynku letniego.

I tego właśnie życzymy wszystkim uczniom, szczególnie, że wakacje zaczęły się wcześnie i potrwają aż do 3 września! Dużo słońca i dużo radości!


Zdjęcia