Zakończenie Roku Szkolnego
Dodane przez admin dnia 22.06.2018
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. O godzinie 10 na sali gimnastycznej rozpoczęła się uroczystość, w trakcie której duża grupa uczniów otrzymała nagrody za wyniki w nauce, bardzo wysoką frekwencję i inne osiągnięcia. Pożegnaliśmy również klasę 3e, a na koniec obejrzeliśmy część artystyczną, której głównym motywem był program ERASMUS+, realizowany w tym roku w naszej szkole.
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy, aby nadchodzące dwa miesiące były dla nich czasem „wytężonego” odpoczynku.

Więcej informacji
Zdjęcia

Rozszerzona zawartość newsa


Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca godzinie 10 na sali gimnastycznej rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Pani dyrektor Elżbieta Tamara Małecka zwróciła się z pożegnalnymi słowami do klasy 3e, która dziś opuszcza nasze mury a następnie życzyła uczniom i nauczycielom, aby po trudach ostatnich miesięcy mogli cieszyć się udanym wypoczynkiem wakacyjnym.

Duża grupa uczniów otrzymała nagrody za wyniki w nauce, bardzo wysoką frekwencję i inne osiągnięcia. Między innymi nagrodzone zostały Anita Bednarz (3e) i Aleksandra Kuśmirek (1e), które uzyskały w tym roku najwyższa średnie. Dwanaścioro uczniów otrzymało jednorazowe stypendia. Wychowawcy mogli docenić wysiłki osób, wyróżniających się w klasie wynikami w nauce, frekwencją albo aktywnością.

Nagrody wręczono również zwycięzcom konkursów przedmiotowych, sportowcom oraz dziewczętom z klas fryzjerskich szczególnie aktywnym w szkolnym objazdowym i stacjonarnym salonie fryzjerskim.

Klasa 3e mogła obejrzeć pożegnalną prezentację, w której jeszcze raz zobaczyła ważne momenty ze swojego pobytu w szkole. Uczniowie tej klasy przekazali pożegnalny prezent na ręce pani Dyrektor.

Na koniec obejrzeliśmy część artystyczną, której głównym motywem był tegoroczny program ERASMUS+, realizowany w naszej szkole. M.in. nauczycielki (p. Agnieszka Wojtaś i p. Mirosława Czerwińska-Kożuch) i uczniowie w krótkiej scence odegrali samych siebie z marcowego pobytu w Plymouth. Mogliśmy zobaczyć jak trudno jest w dobie obecnej techniki komunikacyjnej zgubić się za granicą, a z drugiej strony scenka potwierdziła fakt, że nasi uczniowie zawsze mogą liczyć na swoich nauczycieli.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy, aby nadchodzące dwa miesiące były dla nich czasem „wytężonego” odpoczynku.
Zdjęcia