BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ REKRUTACJA 2017 ˇ Projekt "Postaw na dobry zawód" ˇ Polecane stronyFriday, November 24, 2017
Powitanie jesieni
W Tczewie już zagościła jesień!

W dniu 22 września 2017 r. na placu Hallera, mimo deszczowej pogody, odbyło się uroczyste przywitanie jesieni, w którym udział wzięła kl. I A Technikum Usług Fryzjerskich wraz z wychowawcą p. Elżbietą Jarosławską. Odsłonięcie figurki JESIENI dokonał Z-ca Prezydenta Miasta ds. gospodarczych p. Adam Burczyk wraz z Małgorzatą Kruk z Fabryki Sztuk w towarzystwie Pani Jesień i w asyście jej pomocnic.

Informacja p. Elżbieta Jarosławska

Więcej informacji
Zdjęcia
Integracja klasy 1.
Otrzęsiny klas pierwszych

20 września udaliśmy się z klasami pierwszymi na wyjazd integracyjny, który wpisał się na stałe w tradycję naszej szkoły. Podobnie jak w roku ubiegłym, wybraliśmy na miejsce integracji Zagrodę Kociewską w Godziszewie. Wyjazd podzielony został- również tradycyjnie - na trzy części: pierwszą z nich stanowiły zajęcia integracyjne z wychowawcami klas, drugą – otrzęsiny przygotowane przez Samorząd Uczniowski a trzecią - ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz korzystanie z atrakcji oferowanych przez Zagrodę Kociewską.

Więcej informacji
Zdjęcia
Jarmark Cysterski 2017
XVII Jarmark Cysterski już za nami…

W niedzielę 17.09.2017 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w Jarmarku Cysterskim w Pelplinie. Drużyna rycerska rywalizowała z uczniami ze szkół powiatu o Miecz Starosty Tczewskiego. Na Jarmarku Cysterskim nie zabrakło naszego stoiska fryzjerskiego. Uczennice klas fryzjerskich popisywały się umiejętnościami stylizacyjnymi. Zaplatały kunsztowne warkocze. Furorę zrobiły kolorowe włóczki dopinane do włosów.
Nad naszym stoiskiem czuwali: p. E. Jarosławska, p. A. Rogińska i p. J. Resmerowski.
Serdecznie dziękujemy uczniom za udział w Jarmarku Cysterskim.
Więcej informacji
Zdjęcia
Czytanie Wesela
Narodowe czytanie Wesela

W sobotę 2 września 2017 r. cała Polska czytała Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Nasza szkoła również włączyła się do tej akcji. Uczniowie Artur Adamczuk z kl. 3f, Klaudia Tomasik z kl. 3c oraz Justyna Guzmann z kl. 3c rewelacyjnie zaprezentowali fragment dramatu podczas międzyszkolnego konkursu „Co się w duszy komu gra, co kto w swoich widzi snach” i zdobyli zaszczytne trzecie miejsce. Gratulujemy!
Nad realizacją przedsięwzięcia czuwali nauczyciele bibliotekarze. Serdecznie dziękujemy za pomoc pani Annie Serafin.
Zapraszamy do udziału w Narodowym Czytaniu w przyszłym roku.
Nauczyciele bibliotekarze:
Andżelika Rogińska i Alina Lasoń-Tumialis

Zdjęcia na facebooku
Plan lekcji 2017_2018

Plan lekcji od 4 września 2017 r.

Wersja w arkuszu Excel

Rozpoczęcie roku szkonego 2007/2018
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Cóż, nawet najdłuższe wakacje muszą się kiedyś skończyć, a po nich nieuchronnie następuje szkoła. W poniedziałek 4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018: najpierw było spotkanie dla uczniów klas starszych, wśród nich byli tegoroczni maturzyści, a potem rok szkolny rozpoczęli uczniowie klas pierwszych. Uczniowie zostali przywitanie przez panią dyrektor Bożenę Żywiecką i grono nauczycieli.
Wszystkim uczniom życzymy, by swoimi świeżymi i wypoczętymi umysłami bez trudu ogarniali wiedzę, którą w tym roku będą im przekazywać nauczyciele. Szczególnie ciepło witamy uczniów klas pierwszych, życząc im, aby od pierwszych godzin dobrze poczuli się w naszej szkole.

Zdjęcia
2017-2018
2017/2018
Praktyki w Niemczech
Możliwość praktyk w Niemczech
Berufspraktikum in Deutschland

Dla uczniów zawodów budowlanych istnieje możliwość odbywania płatnych praktyk zawodowych i staży na terenie Niemiec. Oczywiście potrzebna jest podstawowa znajomość języka niemieckiego. Dokładne informacje w załączniku. Szczegóły zostaną omówione we wrześniu.


Więcej informacji
Zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W deszczowy poranek 23 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2016/2017. Najpierw na sali gimnastycznej odbyła się część oficjalna z wręczeniem nagród i dyplomów. Potem obejrzeliśmy prezentacje przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Wreszcie w klasach uczniowie otrzymali z rąk wychowawców świadectwa – przepustkę do beztroskiego wypoczynku letniego.
I tego właśnie życzymy wszystkim uczniom, szczególnie, że wakacje zaczęły się wcześnie i potrwają aż do 3 września!
Dużo słońca i dużo radości!


Więcej informacji
Zdjęcia
Konkurs matematyczno-przyrodniczy
Konkurs matematyczno-przyrodniczy

Z okazji zakończenia roku szkolnego wreczono dyplomy i nagrody zwycięzcom konkursu matematyczno-przyrodniczego, który odbył się w dniu 25 maja. Uczniowie klas pierwszych zmagali się z zadaniami z matematyki, fizyki , chemii i biologii.Na każdą z części składały się zadania testowe i zadania otwarte. Dotykały one problemów życia codziennego.
Wyniki konkursu: 1 miejsce – Sandra Figińska klasa 1C, 2 miejsce – Ewelina Jurkiewicz 1B, 3 miejsce – Kamil Łozowicki 1C. Zwyciężczyni otrzymała za 1 miejsce ocenę 6 ze wszystkich przedmiotów, zaś zdobywcy 2 i 3 miejsca ocenę 5 również ze wszystkich przedmiotów.

Informacja p. Anna Olitkowska
Szkolny konkurs matematyczny 2017
Szkolny Konkurs Wiedzy Matematycznej

Zakończenie roku szkolnego było okazją do dekoracji zwycięzców szkolnego Konkursu Wiedzy Matematycznej, który odbył się w dniu 25 maja. Uczniowie klas drugich rozwiązywali zadania z matematyki przygotowane przez p.Olitkowską. Wyniki konkursu : 1 miejsce – Dawid Justa z klasy 2FB i Alicja Potulska z klasy 2A. 2 miejsce – Jan Szatkowski klasy 2FB i Daria Manikowska z klasy 2B.b. Zwycięzcy otrzymali za 1 miejsce ocenę 6 z matematyki i za 2 miejsce ocenę 5 z matematyki.

Informacja p. Anna Olitkowska
Strona 2 z 72 < 1 2 3 4 5 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2017
Praktyka zawodowa
MATURA 2018
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Projekt "Postaw na dobry zawód"
Projekty edukacyjne
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
Wiedza o społeczeństwie
Klasa 1 e_2017_2018
Klasa 1 di_2017_2018
Klasa 1 c_2017_2018
Klasa 1 b_2017_2018
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
męska część grupy
męska część grupy
Spotkanie młodzieży we Włoszech
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 149
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin 3 dni
EW 2 tygodni
Luuiza__169 tygodni
Iian196 tygodni
Shionemi198 tygodni
ona123456222 tygodni
misia18222 tygodni
marunia229 tygodni
alex241 tygodni
sn2609251 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005