BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ REKRUTACJA 2017 ˇ Projekt "Postaw na dobry zawód" ˇ Polecane stronyWednesday, February 21, 2018
Piłka ręczna dziewcząt
Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

1 grudnia odyła się Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja ZSBiO zajęła 4 miejsce w Powiecie. Naszą szkołę reprezentowały: Edyta Mazur (4a), Weronika Wichmann (4a), Marcelina Kończyk (1a), Patrycja Stankiewicz (3e), Nikola Krefft (1c), Wiktoria Smoła (1c), Julianna Urban (1c) i OliwiaTuchalska (1c).
Opiekunem była p. M. Owedyk-Chamska.


Szczegóły w komunikacie organizatora
Halowa piłka nożna dziewcząt
Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt

17 listopada w II LO w Tczewie odbyła się Licealiada w piłce nożnej dziewcząt. Dziewczęta reprezentowały szkołę w składzie: Klaudia Barczyńska (3e), Wiktoria Budzich (2b), Daria Kowalczyk (2c), Nikola Krefft (1c), Wiktoria Smoła (1c), Patrycja Stankiewicz (3e) i Julianna Urban (1c).
Opiekunem była p. M. Owedyk-Chamska.


Szczegóły w komunikacie organizatora
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień AIDS w naszej szkole

W piątek 1 grudnia 2017 r. zaakcentowano w naszej szkole Światowy Dzień AIDS. Młodzież brała udział w Internetowym Konkursie Wiedzy „Nie daj szansy AIDS”, w którym zwyciężył Sebastian Wesołek z klasy 4cf.
Podczas tego dnia działało także stanowisko informacyjno-profilaktyczne, które przygotowały uczennice z klasy 3c - Justyna Guzmann i Klaudia Tomasik. Można było zdobyć ulotkę, uczestniczyć w konkursie błyskawicznym oraz zapoznać się prezentacją multimedialną na temat HIV i AIDS.
Więcej informacji
Prośba o pomoc
Prośba o pomoc

Dom Pomocy w Wolsztynie i Świetlica Miłosierdzia, prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia, zwracają się z prośbą o pomoc dla swych podopiecznych. Potrzeby są naprawdę ogromne a każda pomoc cenna. Dary dotyczą bardzo biednych dzieci, kobiet leżących w hospicjum oraz bezdomnych mężczyzn.


Co jest potrzebne?
wycieczka do Vetrexu
Klasy 1B i 1D w firmie Vetrex

W czwartek 23.11.2017 r. klasy 1B i 1D pod opieką p. Agnieszki Rajek i p. Danuty Kaczyńskiej brały udział w wycieczce przedmiotowej w ramach innowacji pedagogicznej „Logistyka miejska" w zakładzie produkcyjnym Vetrex, którego siedziba mieści się przy ul. Skarszewskiej 13 w Tczewie. Uczniowie zapoznali się z procesem produkcji okien i drzwi z PCV oraz aluminium, recyklingiem oraz wpływem odpadów na środowisko lokalne.
Praktyki w Hiszpanii 2
Pozdrowienia z Hiszpanii 2

Jednym z punktów naszego programu Erasmus+ było całodzienne zwiedzanie Madrytu. Stolica Hiszpanii zachwyciła nas pięknymi ogrodami i wspaniałą architekturą. Udało nam się zwiedzić jedno z ważniejszych muzeów - Muzeum Prado oraz Katedrę i Pałac Królewski.
Bożena Żywiecka, Małgorzata Kielbratowska i uczennice TUF

Zdjęcia
Podsumowanie zbiórki karmy dla zwierząt
Podsumowanie zbiórki żywności dla zwierząt

Obchody Dnia Zwierząt mają na celu zmianę zachowanie ludzi w stosunku do zwierząt i uświadomienie im, że zwierzę to istota żywa i jako taka posiada swoje prawa. Uczniowie naszej szkoły postanowili zwrócić uwagę na los bezdomnych zwierząt, znęcanie się nad nimi oraz warunki bytowe w schroniskach. W związku z tym w naszej szkole przez miesiąc odbywała się zbiórka żywności dla zwierząt ze schroniska Animals w Tczewie.
Wczoraj zebrane dary przewieziono do schroniska.
Dziękujemy jednak wszystkim klasom, które wzięły udział w konkursie.

Samorząd Uczniowski
Więcej informacji
Szczegóły w prezentacji
Praktyki fryzjerek w Hiszpanii
Pozdrowienia z Hiszpanii

Program praktyk zawodowych w Salamance w Hiszpanii: "Wielojęzyczność, kreatywność i podnoszenie kwalifikacji otwiera nam szeroki rynek pracy." Erasmus + wraz z firmą Tellus rozpoczęty! Będziemy tu 3 tygodnie uczyć się języka, zawodu, poznawać kulturę i tradycję Hiszpanii. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć. Salamanka jestem miastem o przepięknej architekturze.
Bożena Żywiecka, Małgorzata Kielbratowska i uczennice TUF

Zdjęcia
Święto Niepodległości
Narodowe Święto Niepodległości

9 listopada br. z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole konkurs pieśni patriotycznej pt. „11 listopada – nigdy nie zapominamy”. Zadaniem uczestników było zaśpiewanie pieśni patriotycznej wybranej z listy zaproponowanej przez organizatorów – panią Annę Serafin i panią Annę Wojtaś. W konkursie udział wzięły klasy: I C, II A, II C, III B, III C, IV A.
Jury w składzie: pani Tamara Małecka (dyrektor ZSBiO) oraz pan Michał Wierzba Saidowski (muzyk) jednogłośnie wytypowali zwycięzcę, którym została klasa IV A. Przyznano również dwa wyróżnienia: kl I C (reprezentantka Zuzanna Szymborowska) oraz klasa II A.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku do konkursu przystąpi więcej klas.
Zdjęcia
Zaproszenie do udziału w Parkrun
Powiatowy konkurs na 160 – lecie zabytkowego mostu przez Wisłę w Tczewie
Powiatowy konkurs na 160 – lecie
zabytkowego mostu przez Wisłę w Tczewie

Dnia 11 i 12 października w I Liceum Ogólnokształcącym odbył się „Powiatowy konkurs na 160 – lecie zabytkowego mostu przez Wisłę w Tczewie”. W pierwszym etapie (indywidualnym) udział wzięli Kamil Łozowicki i Dominik Smukała, w drugim (drużynowym) – uczniowie z etapu pierwszego oraz Rafał Gębarowski, Szymon Kosedowski, Michał Krupiński.
III miejsce w konkursie indywidualnym zajął uczeń klasy II C – Kamil Łozowicki. Serdecznie gratulujemy. Uczniów do konkursu przygotowała pani Ania Wojtaś.


Więcej informacji
Strona 2 z 74 < 1 2 3 4 5 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2017
Praktyka zawodowa
MATURA 2018
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Projekt "Postaw na dobry zawód"
Projekty edukacyjne
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
Forum



Ostatnie Artykuły
Wydawnictwa wpierają...
Zlot Szkół Sienkiewi...
Wiedza o społeczeństwie
Klasa 1 e_2017_2018
Klasa 1 di_2017_2018
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
kwiaty dla wychowawców
kwiaty dla wychowawców
Pożegnanie maturzystów 2008
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 163
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin 1 dzień
EW 5 dni
Luuiza__182 tygodni
Iian209 tygodni
Shionemi211 tygodni
ona123456234 tygodni
misia18235 tygodni
marunia242 tygodni
alex254 tygodni
sn2609264 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005