BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ REKRUTACJA 2018 ˇ Projekt "Postaw na dobry zawód" ˇ Erasmus + ˇ Polecane stronyMonday, June 25, 2018
Zaproszenie na dzień otwarty
Dzień Otwarty

Dnia 25 kwietnia drzwi naszej szkoły zostały szeroko otwarte dla gości z gimnazjów i szkół podstawowych. Młodzież z tych szkół mogła zapoznać się z zaletami zawodów, w których kształcą się nasi uczniowie. Mogła również obejrzeć dynamiczny pokaz mody i ubiorów dla tych zawodów. W pracowniach na uczniów czekali nauczyciele poszczególnych przedmiotów wraz z uczniami naszej szkoły z propozycją interesujących konkursów, quizów i zadań. Na koniec goście mogli odebrać nagrodę za zgromadzone punkty i posilić się ciepłą zupą.
Wszystkich gości zapraszamy ponownie do naszej szkoły.


Więcej informacji
Zdjęcia
Konkurs fryzjerski
KONKURS FRYZJERSKI
Bursztynowy grzebień

13 kwietnia w Zespole Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku odbył się XIV Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów Fryzjerskich o "Bursztynowy Grzebień" . Temat konkursu brzmiał: „Bursztynowy rajski ptak”. Wśród uczestników nie zabrakło również uczniów naszego Technikum Usług Fryzjerskich. Karol Myszk (kl. IV A) i Anna Tarnowska (kl. III A) stworzyli i zaprezentowali swoje fryzury oraz kreacje. Gratulujemy im odwagi i kreatywności, życzymy sukcesów, a wszystkich przyszłych fryzjerów zachęcamy do rozwijania swoich umiejętności zawodowych.
Informacja p. Barbara Pieczewska

Więcej informacji
Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach
Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W czwartek 19 kwietnia odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach. W tym roku do turnieju zgłosiło się 10 uczniów, a turniej przeprowadzono tradycyjnie systemem szwajcarskim na dystansie pięciu rund granych tempem 15 minut na zawodnika. Nowym mistrzem szkoły został Jakub Behrendt z klasy 2f. Drugie miejsce zajął Sebastian Freda (1b), zaś trzeci był Miłosz Musiał (1b). Miejsce 4-5 zajęli Dominik Smukała i Damian Stopiński.

Informacja Jacek Przybysz

Więcej informacji
Zdjęcia
Ogłoszenie - oferta pracy dla kominiarza


Oferta pracy w branży kominiarskiej
Lata 20, lata 30
Przedstawienie Lata 20, lata 30

Mija 100 lat od momentu odzyskania przez Polskę Niepodległości. Rocznicę tę postanowiła uczcić nasza młodzież w Bibliotece Pedagogicznej w Tczewie dnia 11 kwietnia 2018 r. Dzięki nam uczniowie klas gimnazjalnych poznali historię Polski, twórczość literacką, sztukę filmową i estradową lat 20 i 30. Nastrój ciepła i kawiarnianej atmosfery został wywołany odpowiednim wystrojem wnętrza. Były okrągłe stoliki nakryte oryginalnymi ręcznie wykonanymi serwetami z tamtego okresu, owalne kryształowe lustro pochodzące z domu profesora Szkoły Morskiej w Tczewie, plakaty z filmów Starego Kina.
Więcej informacji
Zdjęcia
Drużynowe Mistrzostwa w Szachach 2018
Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W piątek 13 kwietnia odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Do rywalizacji przystąpiły w tym roku trzy trzyosobowe zespoły. Były to klasa 1b, 2f i 4b. Mistrzem szkoły w tym roku szkolnym została klasa 2f, która wygrała obydwa mecze. Klasę tę reprezentowali Jakub Behrend, Piotr Pustkowski. Na trzeciej szachownicy zagrał uczeń klasy 3c Paweł Kleina.
Organizatorem turnieju i sędzią był. p. Jacek Przybysz.
Dziękuję zawodnikom za sportową walkę, gratuluję zwycięzcom. Szansa na rewanż już w czwartek podczas mistrzostw indywidualnych. Zapraszam.


Więcej informacji
Zdjęcia
Konkurs literacki
Konkurs literacki

Dnia 06.04.2018, o godzinie 9.45 uczniowie naszej szkoły „Zeszli do metra” tzn. wzięli udział w konkursie czytelniczym sprawdzającym znajomość I tomu trylogii rosyjskiego pisarza Dmitrija Glukhovsky’ego „Metro 2033”.
Uczniowie rozwiązywali zadania, krzyżówki, analizowali mapki moskiewskiego metra, odpowiadali na pytania. Najwięcej problemów przysporzyła uczestnikom konkursu krzyżówka, w której znalazły się dosyć szczegółowe zagadnienia. Najlepiej odpowiadali na pytania zadawane przez organizatorów konkursu.

Więcej informacji
Konkurs Wiedzy Pożarniczej
Konkurs Wiedzy Pożarniczej

W dniu 23 marca 2018 roku w budynku Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie, odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Filip Żalikowski, Adam Chraca i Karol Ubowski. Do drugiego etapu, czyli egzaminu ustnego, dostało się czterech uczniów, a w tej grupie znalazł się również uczeń naszej szkoły Karol Ubowski, który ostatecznie zajął trzecie miejsce i awansował do finału powiatowego.
Zwycięzcy otrzymali nagrody, dyplomy oraz puchary.

Informacja p. Jakub Resmerowski

Więcej informacji
Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych
Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

W czwartek 22 marca nasi uczniowie Sebastian Freda i Miłosz Musiał z klasy IB oraz Mariusz Łaszewski z klasy IIC pod opieką p. Moniki Ostrowskiej wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych "Was weißt du über die deutschsprachigen Länder?" , który odbył się w ZSRiK w Tczewie. Naszym reprezentantom dziękujemy bardzo za zaangażowanie i liczymy na nich w przyszłym roku.


Więcej informacji
Klasa 1a w Fabryce Sztuk
Klasa 1a na warsztatach Fabryce Sztuk

Wielkanoc to czas pielęgnacji regionalnych obrzędów, należy więc pamiętać o świątecznych zwyczajach. Podtrzymując świąteczną atmosferę, 16.03.2018r. w Fabryce Sztuk w Tczewie kl. I A Technikum Usług Fryzjerskich wraz z wychowawcą p. E. Jarosławską uczestniczyła w prelekcji na temat „Obrzędowość Wielkanocy” oraz w warsztatach poświęconych zdobieniu pisanek.

Więcej informacji

Zdjęcia
Klasa 1c w Fabryce Sztuk
Godzina wychowawcza w Fabryce Sztuk

W czwartek 15 marca uczniowie z klasy 1ctechnik spedytor razem z wychowawczynią Panią Joanną Sus bardzo twórczo realizowali godzinę wychowawczą. Wszyscy uczestniczyli w zajęciach "Obrzędowość wielkanocna" w Fabryce Sztuk, gdzie wykonywali ozdoby świąteczne oraz obejrzeli wystawę "20 lat wolności- Tczew 1920-1939"


Informacja p. Joanna Sus

Zdjęcia
Strona 2 z 76 < 1 2 3 4 5 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2018
Praktyka zawodowa
MATURA 2018
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Ochrona Danych Osobowych
Projekt "Postaw na dobry zawód"
Erasmus +
Zajęcia pozalekcyjne
Konkursy
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
Ochrona Danych Osobo...
Terminarz rekrutacji
Wydawnictwa wpierają...
Zlot Szkół Sienkiewi...
Wiedza o społeczeństwie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
scenki 14
scenki 14
Zakończenie roku szkolnego - 28.06.2013
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 176
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin04:15:16
EW 3 tygodni
Luuiza__199 tygodni
Iian226 tygodni
Shionemi228 tygodni
ona123456252 tygodni
misia18253 tygodni
marunia260 tygodni
alex272 tygodni
sn2609282 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005