BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ REKRUTACJA 2017 ˇ Projekt "Postaw na dobry zawód" ˇ Polecane stronyFriday, November 24, 2017
Zlot Sienkiewiczowski 2017
Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

W dniach 26 – 28 maja 2017 roku delegacja naszej szkoły wzięła udział w jubileuszowym 25. Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich w Puławach. W zlocie wzięli udział uczniowie klasy IC: Kamil Łozowicki, Jakub Kizlich, Michał Krupiński oraz uczeń klasy IB Adrian Jewuła wraz z opiekunami p. dyrektor Małecką, p. Wojtaś i p. Rozwadowską.
Tegoroczny zlot był dla naszej szkoły szczególnie ważny, ponieważ podczas uroczystości w Muzeum Henryka Sienkiewicza oficjalnie ogłoszono, że Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie będzie organizatorem przyszłorocznego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich.
Więcej informacji
Zdjęcia
Festyn Rodzinny w Rudnie
Festyn Rodzinny w Rudnie

26 maja 2017 r. w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rudnie odbył się Festyn Rodzinny, na który zostały zaproszone nasze fryzjerki z kl. 2A pod opieką p. Elżbiety Jarosławskiej. Podczas festynu, na którym wszyscy wesoło się bawili, powodzeniem cieszyły się stanowiska przygotowane przez uczennice naszej szkoły. Każdy, kto tego dnia przyszedł na piknik, mógł u nas znaleźć coś interesującego dla siebie. Było stanowisko fryzjerskie, stylizacja paznokci, makijaż, doczepianie pasemek wykonanych z muliny i koralików, stanowisko z origami oraz stanowisko, na którym każdy mógł samodzielnie wykonać biżuterię z koralików.

Więcej informacji
Zdjęcia
Powiatowy konkurs fryzjerski
IV Powiatowy Konkurs Fryzjerski
„Złote nożyce”

Dnia 30 maja 2017 r. w Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie odbył się IV Powiatowy Konkurs Fryzjerski „ZŁOTE NOŻYCE”. Motywem przewodnim tegorocznego konkursu był „BAJKOWY ŚWIAT”. 12 uczestniczek wyczarowało bajkowe postacie Calineczki, Pocahontas, Smerfetki, Fiony, Trolli, Kopciuszka, Wiedźmy, Neytiri (bohaterki filmu Avatar), Szalonego Kapelusznika z „Alicji w krainie czarów” Elzy z „Królowej śniegu” oraz Belli, głównej bohaterki bajki „ Piękna i bestia”.

Więcej informacji
Erasmus
Praktyki w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła złożyła wniosek do programu Erasmus +, który przeszedł pozytywną weryfikację. Uzyskaliśmy bardzo dobry wynik: 95 na 100 punktów możliwych, co oznacza, że uczniowie naszej szkoły będą mogli odbywać praktyki za granicą.
Projekt Erasmus + obejmie 16 uczniów w zawodzie technik usług fryzjerskich, którzy pojadą na trzytygodniową praktykę do Hiszpanii wraz z dwójką opiekunów oraz 10 uczniów w zawodzie technik logistyk, którzy z dwoma opiekunami wyjadą na praktykę dwutygodniową do Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji
Pożegnanie maturzystów 2017
Pożegnanie absolwentów 2017

W piątek 28 kwietnia 2017 r. w obecności zaproszonych gości uczniowie klas trzecich w imieniu całej społeczności szkolnej pożegnali tegorocznych absolwentów. Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych uczniów, zaś klasy opuszczające naszą szkołę podziękowały dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom, przekazały podarunki dla biblioteki i tableau oraz pożegnały się z uczniami szkoły.
Uczniowie i uczennice klas trzecich przygotowali część artystyczną.
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze!


Więcej informacji
Zdjęcia
Komunikat
WAŻNE!
Uwaga maturzyści!

W związku ze zmianami w harmonogramie matur ustnych prosimy o sprawdzenie na tablicy ogłoszeń terminu swojego egzaminu!

ŚLUB ZACZAROWANY W BURSZTYNIE
Ślub zaczarowany w bursztynie

7 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 9 w Gdańsku odbył się XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów o „Bursztynowy Grzebień” i „ Bursztynową Pomadkę”. Tegoroczne zadanie konkursowe zawarte było w haśle Ślub zaczarowany w bursztynie W konkursie wzięły udział cztery uczennice z technikum usług fryzjerskich. Dwie uczennice klasy IIa Anna Tarnowska – fryzjer, Weronika Piotrowska – modelka w kategorii „Bursztynowy Grzebień” otrzymały wyróżnienie – opiekun p. Elżbieta Jarosławska. Dwie kolejne uczennice klasy IIIa Daria Szulc – kosmetyczka i Agata Malecka – modelka w kategorii „Bursztynowa Pomadka” również otrzymały wyróżnienie – opiekun p. Anna Serafin.
Gratulujemy!
Zdjęcia
Konkurs języka angielskiego
Konkurs języka angielskiego

Dnia 5 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole konkurs leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-IV, którzy musieli zmierzyć się z zadaniami w dwóch kategoriach- gramatycznej i dotyczącej słownictwa. Zadania nie były łatwe, jednak atmosfera sprzyjała pracy twórczej.
Ostatecznie, najlepszy w językowych potyczkach okazał się Patryk Gruchała z klasy IIIb, drugie miejsce zajął uczeń klasy Ic Michał Czechowski, a na trzecim miejscy uplasował się Dominik Smukała z klasy IIIb.

Agnieszka Wojtaś
Lilija Pawelczuk
Więcej informacji
Wyjazd klas logistycznych do Warszawy
Wyjazd studyjny na Uczelnię
Techniczno-Handlową w Warszawie

Dnia 4 kwietnia młodzież klas logistycznych i spedycyjnych odwiedziła Uczelnię Techniczno-Handlową w Warszawie. Wyjazd ten organizowany był w ramach projektu „Postaw na dobry zawód”, w którym nasza szkoła bierze udział. Odwiedziliśmy dwa kampusy, którymi dysponuje uczelnia, laboratoria i bibliotekę. Podczas wizyty mieliśmy możliwość wzięcia udziału w warsztatach z zakresu kryminologii, zagrożeń terrorystycznych XXI wieku oraz wykładach i warsztatach stricte związanych z logistyką.

Więcej informacji
Zdjęcia
Konkurs logistyczny w Kwidzynie 2017
Konkurs logistyczny w Kwidzynie

W środę 5 kwietnia 2017 r. odbył się w Kwidzynie „X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej”. Jak co roku, wzięli w nim udział najlepsi uczniowie z naszej szkoły: Szymon Kosedowski (3b), Dominik Smukała(3b) i Szymon Wasielewski (3b) zaś opiekunem i wychowawcą był pan Krzysztof Jęda.
Szymon Wasielewski zajął III miejsce i został uhonorowany nagrodami: „Biletem do kariery", czyli praktyką zawodową w firmie Helmann Worldwide Logistics oraz możliwośćia ukończenia kursu na operatora suwnicy.


Więcej informacji
Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach
Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W czwartek 6 kwietnia odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach. W tym roku uczestniczyło w nich 14 uczniów a turniej przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie pięciu rund granych tempem 15 minut na zawodnika.
Po raz trzeci z rzędu tryumfował Tomasz Kręcisz (4b), który wygrał wszystkie pięć partii. Na drugim miejscu był Jakub Behrendt (1f). Natomiast o losach medalu brązowego zadecyduje dodatkowa partia między Krzysztofem Jachymem a Dominikiem Łyżwińskim, która zostanie rozegrana po przerwie świątecznej.
Tomkowi gratulujemy udanego zakończenia szkolnej kariery szachowej!
Informacja Jacek Przybysz
Zdjęcia
Strona 4 z 72 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2017
Praktyka zawodowa
MATURA 2018
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Projekt "Postaw na dobry zawód"
Projekty edukacyjne
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
Wiedza o społeczeństwie
Klasa 1 e_2017_2018
Klasa 1 di_2017_2018
Klasa 1 c_2017_2018
Klasa 1 b_2017_2018
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
Mikoszewo_15
Mikoszewo_15
Klasa 2b w Mikoszewie - wrzesień 2014 r.
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 149
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin 3 dni
EW 2 tygodni
Luuiza__169 tygodni
Iian196 tygodni
Shionemi198 tygodni
ona123456222 tygodni
misia18222 tygodni
marunia229 tygodni
alex241 tygodni
sn2609251 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005