BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ REKRUTACJA 2018 ˇ Projekt "Postaw na dobry zawód" ˇ Erasmus + ˇ Polecane stronyMonday, June 25, 2018
Konkurs plasytczny
Kolejny sukces ucznia naszej szkoły

08.12.2017 r. Artur Adamczuk z kl.3f odebrał nagrodę za udział w konkursie plastycznym „Z pamiętnika Rzeki Wisły – dowolna interpretacja”, organizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę w Gniewie. Uczeń zajął III miejsce. Pracę naszego artysty można obejrzeć w specjalnym folderze, wydanym na tę okazję – Tworzymy piękno 10.
Gratulujemy!


Informacja p. Andżelika Rogińska

Więcej informacji
Szlachetna Paczka
Szlachetna paczka 2017

Nasza drużyna po raz kolejny spisała się na medal. Szlachetna Paczka dostarczona została do rodziny, którą obdarowaliśmy, dzięki Arturowi Adamczukowi z klasy 3f i naszemu absolwentowi Pawłowi Kreftowi. Serdecznie dziękuję w imieniu rodziny wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom za wspólne zrobienie paczki. Spakowaliśmy 27 kartonów, w których znalazła się żywność, odzież, środki higieniczne i chemiczne, słodycze, lekarstwa, buty, zabawki oraz dwa rowery...

Więcej informacji
Zdjęcia
Mikołajkowy Dar Serca
Mikołajkowy Dar Serca

Tradycyjnie 6 grudnia w naszej szkole odbywa się Akcja Charytatywna Mikołajkowy Dar Serca organizowana przez nauczycieli przedmiotów prozdrowotnych i pedagoga szkolnego. W tym roku dołączyła do nas klas IIA z wychowawczynią panią Barbarą Pieczewską. Kolędy śpiewali nam Marta Chmielewska i Karol Myszk z klasy IVA, a Mariusz Łaszewski z klasy IIC grał na gitarze...

Więcej informacji
Zdjęcia 1
Zdjęcia 2
Festiwal zdrowia
Festiwal Zdrowia

Reprezentacja naszej szkoły jak przystało na szkołę pragnącą zdobyć certyfikat szkoły promującej zdrowie brała udział w I Festiwalu Zdrowia, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie . Nasza drużyna składała się z 10 osób. Zespołowo w kategoriach szkół średnich zajęliśmy II miejsce. Aleksandra Gołębiewska z klasy III C i Kacper Mielewczyk z IIIF napisali test z zakresu wiedzy o HIV i AIDS. Karolina Frost i Patrycja Majcherczyk z klasy IIA przygotowały zdrową kanapkę.

Więcej informacji
Zdjęcia
Profilaktyka
Profilaktyka w naszej szkole

Profilaktyka…zdrowie…….to hasła znane nie tylko uczniom naszej szkoły, ale także nauczycielom . Staramy się o certyfikat szkoły promującej zdrowie. Szkoła Promująca Zdrowie to szkoła, która we współpracy z rodzicami uczniów i społecznością szkolną systematycznie i planowo tworzy środowisko społeczne i fizyczne sprzyjające zdrowiu i dobremu samopoczuciu społeczności szkolnej. Wspiera rozwój kompetencji uczniów i pracowników w zakresie dbałości o zdrowie przez całe życie. Istnieje wiele dowodów na to, że zdrowie i edukacja są ze sobą nierozłącznie związane.
Więcej informacji
Zdjęcia
Tenis stołowy dziewcząt 2017
Trzecie miejsce dziewcząt w tenisie stołowym

We wtorek 5 grudnia w hali II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu dziewcząt w tenisie stołowym. Reprezentacja dziewcząt zajęła 3 miejsce, przegrywając w grupie z zespołem II LO Tczew i wygrywając z ZST Tczew, a w małym finale pokonując w zaciętym pojedynku drużynę ZSOiA Swarożyn. Wielkie brawa dla reprezentantek szkoły: Julianny Urban, Martyny Kluczek i Agaty Odziemkowskiej z kl.Ic.
Opiekunem była p. Joanna Sus.
Serdeczne gratulacje dla drużyny i opiekuna!


Więcej informacji
Tenis stołowy chłopców 2017
Pierwsze miejsce w tenisie stołowym

5 grudnia odbyły się mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym chłopców. W imprezie tej świetnie spisali się nasi chłopcy, którzy zajęli pierwsze miejsce, wyprzedzając osiem innych reprezentacji szkół. Naszą szkołę reprezentowali Bartosz Krauza, Sebastian Lewandowski i Oskar Olszak.
Opiekunem była p. Jakub Resmerowski.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Więcej informacji

Szczegóły w komunikacie organizatora
Piłka ręczna dziewcząt
Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

1 grudnia odyła się Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja ZSBiO zajęła 4 miejsce w Powiecie. Naszą szkołę reprezentowały: Edyta Mazur (4a), Weronika Wichmann (4a), Marcelina Kończyk (1a), Patrycja Stankiewicz (3e), Nikola Krefft (1c), Wiktoria Smoła (1c), Julianna Urban (1c) i OliwiaTuchalska (1c).
Opiekunem była p. M. Owedyk-Chamska.


Szczegóły w komunikacie organizatora
Halowa piłka nożna dziewcząt
Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt

17 listopada w II LO w Tczewie odbyła się Licealiada w piłce nożnej dziewcząt. Dziewczęta reprezentowały szkołę w składzie: Klaudia Barczyńska (3e), Wiktoria Budzich (2b), Daria Kowalczyk (2c), Nikola Krefft (1c), Wiktoria Smoła (1c), Patrycja Stankiewicz (3e) i Julianna Urban (1c).
Opiekunem była p. M. Owedyk-Chamska.


Szczegóły w komunikacie organizatora
Światowy Dzień AIDS
Światowy Dzień AIDS w naszej szkole

W piątek 1 grudnia 2017 r. zaakcentowano w naszej szkole Światowy Dzień AIDS. Młodzież brała udział w Internetowym Konkursie Wiedzy „Nie daj szansy AIDS”, w którym zwyciężył Sebastian Wesołek z klasy 4cf.
Podczas tego dnia działało także stanowisko informacyjno-profilaktyczne, które przygotowały uczennice z klasy 3c - Justyna Guzmann i Klaudia Tomasik. Można było zdobyć ulotkę, uczestniczyć w konkursie błyskawicznym oraz zapoznać się prezentacją multimedialną na temat HIV i AIDS.
Więcej informacji
Prośba o pomoc
Prośba o pomoc

Dom Pomocy w Wolsztynie i Świetlica Miłosierdzia, prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia, zwracają się z prośbą o pomoc dla swych podopiecznych. Potrzeby są naprawdę ogromne a każda pomoc cenna. Dary dotyczą bardzo biednych dzieci, kobiet leżących w hospicjum oraz bezdomnych mężczyzn.


Co jest potrzebne?
Strona 4 z 76 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2018
Praktyka zawodowa
MATURA 2018
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Ochrona Danych Osobowych
Projekt "Postaw na dobry zawód"
Erasmus +
Zajęcia pozalekcyjne
Konkursy
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
Ochrona Danych Osobo...
Terminarz rekrutacji
Wydawnictwa wpierają...
Zlot Szkół Sienkiewi...
Wiedza o społeczeństwie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
Bukowiec cd27
Bukowiec cd27
Bukowiec 2006
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 176
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin04:16:32
EW 3 tygodni
Luuiza__199 tygodni
Iian226 tygodni
Shionemi228 tygodni
ona123456252 tygodni
misia18253 tygodni
marunia260 tygodni
alex272 tygodni
sn2609282 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005