BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ REKRUTACJA 2017 ˇ Projekt "Postaw na dobry zawód" ˇ Polecane stronyThursday, September 21, 2017
Biegi przełajowe dziewcząt
Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych

W środę 22 marca na terenach przyległych do II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych. Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Daria Kowalczyk (1c), Weronika Konieczka (2a), Wiktoria Sojka (2a), Weronika Sztegerhite (2a), Katarzyna Petka (3a), Weronika Wichman (3a).
Dziewczęta walczyły dzielnie z przeciwniczkami i własna słabością, zajmując drużynowo 4 miejsce. Opiekę nad biegaczkami sprawowała p. Joanna Sus.


Komunikat organizatora - bieg dziewcząt
Zdjęcia
Komunikat organizatora - bieg chłopców
Turniej Tańca 2017
Najbardziej Roztańczona Szkoła w Powiecie

Dnia 21 marca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Powiatowym Turnieju Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie. Pary taneczne zaprezentowały się w trzech tańcach: jivie, cha-cha, walcu angielskim, natomiast grupa freestylowa zatańczyła rock and rolla. Można śmiało powiedzieć, że „to był nasz dzień”.

Więcej informacji
Zdjęcia
Wyjazd do Bydgodzczy
Wycieczka 2 FU
do Ośrodka Egzaminacyjnego w Bydgoszczy

Uczniowie z klasy 2 FU technik budownictwa i technik usług sanitarnych byli w środę 15 marca 2017 na wycieczce w Bydgoszczy. Głównym celem było poznanie Ośrodka Egzaminacyjnego w Bydgoszczy. Uczniowie byli pod opieką p. B. Żywieckiej i A.Bednarka.


Więcej informacji
Zdjęcia
Wyniki konkursu
Wyniki konkursu
Dlaczego warto wybrać szkołę techniczną
lub zawodową?

Zaproszenie do szkolnego salonu fryzjerskiego na bezpłatny zabieg fryzjerski. wylosowane osoby: Agnieszka Flisikowska (Gimnazjum nr 3), Małgorzata Pochwałowska (Lisewo Malborskie) i Ada Nitza.
Uczennice, które zostały wylosowane, proszone są o telefoniczny lub osobisty kontakt ze szkołą w celu ustalenia terminu wizyty w salonie fryzjerskim – 58 531 05 66 .
Serdecznie zapraszamy!
Zaproszenie - salon edukacyjny
Salon Edukacyjny
Kariera zawodowa w powiecie tczewskim
po gimnazjum

pod patronatem Starosty Tczewskiego

odbył się 21 marca 2017 r. w ZSBiO w Tczewie.

Program
Zdjęcia
Licealiada Piłka siatkowa
Mistrzostwa w piłce siatkowej
dziewcząt i chłopców

W dniach 14 i 15 marca odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej: we wtorek rywalizowały dziewczęta, zaś w środę chłopcy. obydwie reprezentacje uplasowały się na piątym miejscu. Opiekunem zespołu była pani Marlena Owedyk-Chamska.

Więcej informacji
Konkurs czytelniczy
Konkurs czytelniczy
Zwiadowcy Johna Flanagana

Dnia 16 marca 2017 r. odbył się w bibliotece konkurs czytelniczy Zwiadowcy Johna Flanagana. Pytania dotyczyły treści książek, jej bohaterów, a także autora. Uczniowie rozwiązywali krzyżówkę, uzupełniali mapkę, rozpoznawali bohaterów powieści. Oto wyniki rywalizacji: I miejsce – Tomasz Kręcisz z kl. 4b, II miejsce – Dominik Skolimowski z kl. 3cf, III miejsce – Rafał Gębarowski z kl. 3b
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Więcej informacji
Warsztaty - rysunek
Warsztaty z rysunku zawodowego

W dniach 9 i 13 marca 2017 r. w ramach zajęć z przedmiotów zawodowych z fryzjerstwa i innowacji pedagogicznej uczniowie kl. 3a i kl. 2a uczestniczyli w zajęciach warsztatowych z rysunku. Przez cały czas trwania warsztatów młodzież pracowała pod kierunkiem zaproszonego plastyka z Fabryki Sztuk p. Krystyny Dems, uzyskując indywidualne porady i wskazówki w wykonywanych pracach. Uczniowie klasy 3a wykonali swoje prace techniką suchych pasteli i węgla zaś uczniowie kl. 2a techniką farb akwarelowych.
Więcej informacji
Zdjęcia
Spotkanie autorskie
Spotkanie z pisarką
panią Izabelą Chojnacką-Foerster

Dnia 7 marca 2017 r. w naszej szkole gościliśmy panią Izabelę Chojnacką-Foerster. Pisarka poprowadziła spotkanie autorskie dla klas 1af, 1b, 2f oraz nauczycieli. Pani Izabela odwiedziła naszą szkołę już po raz drugi. Tym razem nasz gość przedstawił swoją najnowszą książkę „O czym się nie mówi…”. Jest to cykl opowiadań skierowanych do młodzieży, rodziców, pedagogów. Mówi o problemach współczesnego świata.

Więcej informacji
Origami
Warsztaty artystyczne
sztuka składania papieru – origami

W dniu 8 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się finał warsztatów artystycznych poświęconych japońskiej sztuce składania papieru - origami. Zajęcia, w ramach innowacji pedagogicznej, zorganizowały p. Anna Serafin i p. Elżbieta Jarosławska, a poprowadziły je uczennice kl. 2a Katarzyna Baran i Dominika Grohs. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klas fryzjerskich 2a i 3a.

Więcej informacji
Zdjęcia
Klasa 2a na wystawie malarskiej
Klasa 2a na wystawie malarskiej

Dnia 7 marca 2017 r. klasa fryzjerska 2a pod opieką p. Elżbiety Jarosławskiej uczestniczyła w wystawie malarskiej Zofii Sumczyńskiej w Fabryce Sztuk.
Celem zwiedzania ekspozycji było wykształcenie wśród młodzieży wrażliwości na sztukę oraz potrzeb obcowania z oryginalnym dziełem sztuki. Uczennice mogły zapoznać się z zasadami ukazywania przestrzeni w obrazach, a zdobytą wiedzę mogą wykorzystać w projektach fryzjerskich. Wystawy malarskie niewątpliwie odgrywają dużą rolę w artystycznym rozwoju uczniów klas fryzjerskich oraz są dodatkowym elementem edukacji plastycznej.

Zdjęcia
Strona 4 z 71 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2017
Praktyka zawodowa
MATURA 2018
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Projekt "Postaw na dobry zawód"
Projekty edukacyjne
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
Wiedza o społeczeństwie
Klasa 1 e_2017_2018
Klasa 1 di_2017_2018
Klasa 1 c_2017_2018
Klasa 1 b_2017_2018
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
09
09
Pożegnanie Klas Maturalnych 2013
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 135
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin 1 dzień
EW18 tygodni
Luuiza__160 tygodni
Iian187 tygodni
Shionemi189 tygodni
ona123456212 tygodni
misia18213 tygodni
marunia220 tygodni
alex232 tygodni
sn2609242 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005