BIP ˇ Strona Główna ˇ Galeria ˇ Starsza galeria ˇ Prawo szkolne ˇ REKRUTACJA 2017 ˇ Projekt "Postaw na dobry zawód" ˇ Polecane stronyMonday, May 29, 2017
Witamy

Nasi partnerzy
Plan lekcji od 30 maja 2017 r.

Plan lekcji od 30 maja 2017 r.

Plan lekcji od 30 maja 2017 r. - arkusz Excel

Erasmus
Praktyki w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła złożyła wniosek do programu Erasmus +, który przeszedł pozytywną weryfikację. Uzyskaliśmy bardzo dobry wynik: 95 na 100 punktów możliwych, co oznacza, że uczniowie naszej szkoły będą mogli odbywać praktyki za granicą.
Projekt Erasmus + obejmie 16 uczniów w zawodzie technik usług fryzjerskich, którzy pojadą na trzytygodniową praktykę do Hiszpanii wraz z dwójką opiekunów oraz 10 uczniów w zawodzie technik logistyk, którzy z dwoma opiekunami wyjadą na praktykę dwutygodniową do Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji
Pożegnanie maturzystów 2017
Pożegnanie absolwentów 2017

W piątek 28 kwietnia 2017 r. w obecności zaproszonych gości uczniowie klas trzecich w imieniu całej społeczności szkolnej pożegnali tegorocznych absolwentów. Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych uczniów, zaś klasy opuszczające naszą szkołę podziękowały dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom, przekazały podarunki dla biblioteki i tableau oraz pożegnały się z uczniami szkoły.
Uczniowie i uczennice klas trzecich przygotowali część artystyczną.
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze!


Więcej informacji
Zdjęcia
Komunikat
WAŻNE!
Uwaga maturzyści!

W związku ze zmianami w harmonogramie matur ustnych prosimy o sprawdzenie na tablicy ogłoszeń terminu swojego egzaminu!

ŚLUB ZACZAROWANY W BURSZTYNIE
Ślub zaczarowany w bursztynie

7 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 9 w Gdańsku odbył się XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów o „Bursztynowy Grzebień” i „ Bursztynową Pomadkę”. Tegoroczne zadanie konkursowe zawarte było w haśle Ślub zaczarowany w bursztynie W konkursie wzięły udział cztery uczennice z technikum usług fryzjerskich. Dwie uczennice klasy IIa Anna Tarnowska – fryzjer, Weronika Piotrowska – modelka w kategorii „Bursztynowy Grzebień” otrzymały wyróżnienie – opiekun p. Elżbieta Jarosławska. Dwie kolejne uczennice klasy IIIa Daria Szulc – kosmetyczka i Agata Malecka – modelka w kategorii „Bursztynowa Pomadka” również otrzymały wyróżnienie – opiekun p. Anna Serafin.
Gratulujemy!
Zdjęcia
Konkurs języka angielskiego
Konkurs języka angielskiego

Dnia 5 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole konkurs leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-IV, którzy musieli zmierzyć się z zadaniami w dwóch kategoriach- gramatycznej i dotyczącej słownictwa. Zadania nie były łatwe, jednak atmosfera sprzyjała pracy twórczej.
Ostatecznie, najlepszy w językowych potyczkach okazał się Patryk Gruchała z klasy IIIb, drugie miejsce zajął uczeń klasy Ic Michał Czechowski, a na trzecim miejscy uplasował się Dominik Smukała z klasy IIIb.

Agnieszka Wojtaś
Lilija Pawelczuk
Więcej informacji
Wyjazd klas logistycznych do Warszawy
Wyjazd studyjny na Uczelnię
Techniczno-Handlową w Warszawie

Dnia 4 kwietnia młodzież klas logistycznych i spedycyjnych odwiedziła Uczelnię Techniczno-Handlową w Warszawie. Wyjazd ten organizowany był w ramach projektu „Postaw na dobry zawód”, w którym nasza szkoła bierze udział. Odwiedziliśmy dwa kampusy, którymi dysponuje uczelnia, laboratoria i bibliotekę. Podczas wizyty mieliśmy możliwość wzięcia udziału w warsztatach z zakresu kryminologii, zagrożeń terrorystycznych XXI wieku oraz wykładach i warsztatach stricte związanych z logistyką.

Więcej informacji
Zdjęcia
Konkurs logistyczny w Kwidzynie 2017
Konkurs logistyczny w Kwidzynie

W środę 5 kwietnia 2017 r. odbył się w Kwidzynie „X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej”. Jak co roku, wzięli w nim udział najlepsi uczniowie z naszej szkoły: Szymon Kosedowski (3b), Dominik Smukała(3b) i Szymon Wasielewski (3b) zaś opiekunem i wychowawcą był pan Krzysztof Jęda.
Szymon Wasielewski zajął III miejsce i został uhonorowany nagrodami: „Biletem do kariery", czyli praktyką zawodową w firmie Helmann Worldwide Logistics oraz możliwośćia ukończenia kursu na operatora suwnicy.


Więcej informacji
Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach
Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W czwartek 6 kwietnia odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach. W tym roku uczestniczyło w nich 14 uczniów a turniej przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie pięciu rund granych tempem 15 minut na zawodnika.
Po raz trzeci z rzędu tryumfował Tomasz Kręcisz (4b), który wygrał wszystkie pięć partii. Na drugim miejscu był Jakub Behrendt (1f). Natomiast o losach medalu brązowego zadecyduje dodatkowa partia między Krzysztofem Jachymem a Dominikiem Łyżwińskim, która zostanie rozegrana po przerwie świątecznej.
Tomkowi gratulujemy udanego zakończenia szkolnej kariery szachowej!
Informacja Jacek Przybysz
Zdjęcia
Edukacja filmowa - podsumowanie
Nowe Horyzonty edukacji filmowej
koniec sezonu

W tym tygodniu 3.04 .2017 klasa 2A wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Wojtaś udała się na ostatnią odsłonę projektu „Nowe Horyzonty” na film Ciało(Body) w reżyserii M.Szumowskiej (Polska 2015). Dziewczyny miały możliwość wziąć udział w prelekcji pt. Metafizyka codzienności.
W drugim semestrze klasa 2C pod opieką p. D.Kaczyńskiej obejrzała film Walc z Baszirem, a klasa 3B z p. K. Jędą miała przyjemność być na filmie Slow West w reż. A Folman (Australia, Belgia, Niemcy 2008).Tematami ich prelekcji było Kino gatunków oraz Innowacja formy.


Więcej informacji
Wizyta w Europejskim Centrum Solidarności
PRZEKRACZAJĄC GRANICE

W piątek 24.03.2017 r. kółko filmowe w składzie: Laura Surmaj, Jakub Kowalski, Damian Myszewski, Bartosz Kosowski, Aleksandra Gołębiewska i Oliwia Hetscher wraz młodzieżą z Zespołu Placówek Specjalnych szkoły zawodowej pod opieką p. Liliji Pawelczuk i p. Mirosławy Czerwińskiej-Kożuch wybrali się na zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności połączone z lekcją. Wyjazd był zorganizowany w ramach działań lokalnych projektu „No hate speech”.

Więcej informacji
Zdjęcia
Strona 1 z 69 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
BIP
Strona Główna
O szkole
Galeria
Starsza galeria
PLAN LEKCJI
Prawo szkolne
REKRUTACJA 2017
Praktyka zawodowa
MATURA 2017
Informacje dla rodziców
Nauczyciele
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Biblioteka
Pedagog
Projekt "Postaw na dobry zawód"
Projekty edukacyjne
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Wolontariat
Polecane strony
Szukaj
ForumOstatnie Artykuły
"Pamiątkowa książka ...
Projekt "Postaw na d...
Znam patrona mojej s...
Szkolne Wybory Książek
Koło teatralne
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Losowe zdjęcie
walentynki 27
walentynki 27
Walentynkowy Show
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 535
Nieaktywowany Użytkownik: 105
Najnowszy Użytkownik: miloszszoltun
Ostatnio Widziani
admin 2 dni
EW 2 tygodni
Luuiza__143 tygodni
Iian170 tygodni
Shionemi172 tygodni
ona123456196 tygodni
misia18197 tygodni
marunia204 tygodni
alex216 tygodni
sn2609226 tygodni
Zegar
Ankieta dla Użytkowników
Brak zawartości dla tego panelu
Copyright © 2005